Прикарпатський Еко-Енергетичний Кластер
Учасники
17
Контакти
Цілі кластеру
Прекарпатський Еко-Енергетичний Кластер (PEEC) був створений для підвищення ефективності всіх видів використання енергії та зменшення негативного впливу на навколишнє середовище в Івано-Франківській області шляхом посилення співпраці між бізнесом, наукою та державним сектором.
Місія PEEC полягає в просуванні енергоефективності та підтримці розвитку відновлювальної енергії. Це включає сприяння рішенням з енергоефективності та стартапам, які допоможуть перетворити Прикарпаття на «Зелену Інноваційну Зону».
Основна мета полягає в створенні механізмів у межах PEEC для створення сприятливого середовища для соціально-економічного розвитку та інвестиційного простору для реалізації проектів «зеленої енергії», що, в свою чергу, перетворить Івано-Франківську область на «Зелену Інноваційну Зону».
- Ціль 1: Об'єднати ключові організації в Івано-Франківській області, які працюють у сферах зеленої енергії та охорони навколишнього середовища, в межах Кластера для досягнення основної мети.
- Ціль 2: Розширити мережу PEEC, співпрацюючи з іншими місцевими та іноземними організаціями, зокрема з іншими кластерами, для обміну знаннями та найкращими практиками в інноваціях у галузі зеленої енергії.
- Ціль 3: Реалізовувати та підтримувати місцеві та міжнародні проекти та заходи, які можуть мати інформаційне, освітнє чи комерційне значення та можуть бути спільно реалізовані членами PEEC.
Діяльність кластеру
PEEC реалізує та підтримує діяльність, яка може мати значення в сфері досліджень та розробок, інформаційне, освітнє чи комерційне значення, та може бути спільно виконана членами кластера та/або партнерами.
З цією метою менеджмент PEEC спрямовує свої зусилля на полегшення трьох видів комунікації:
- Внутрішня – між членами кластера, допомагаючи їм співпрацювати та підтримувати один одного (наприклад, члени кластера ділять обладнання, проекти та навіть клієнтів).
- Локальна зовнішня – між членами кластера та місцевими партнерами (такими як інші НУО, місцеві органи влади та національні кластери).
- Міжнародна зовнішня – між членами кластера та іноземними партнерами (включаючи інші європейські кластери, НУО, організації та компанії).
Основні послуги, що пропонуються Кластером, включають:
- Пошук нових місцевих та іноземних партнерів і клієнтів
- Міжнародна діяльність (участь в міжнародних заходах, конференціях, форумах та проектах)
- Консультації на запит
- Залучення фінансування
- Просування та популяризація
- Освіта та навчання для підвищення кваліфікації